Koncert „Powróćmy jak za dawnych lat”

Zapraszamy na koncert „Powróćmy jak za dawnych lat”, który odbędzie się 16 czerwca o 18.00 w Sali Lustrzanej w Tarnowie. Wstęp wolny!

Koncert złożony z najpiękniejszych piosenek retro z repertuaru m.in. Hanki Ordonówny, Eugeniusza Bodo, Mieczysława Fogga i Lody Niemirzanki, podkreślający lata świetności tarnowskiej Sali Lustrzanej.

W programie koncertu
Na pierwszy znak
Miłość Ci wszystko wybaczy
Umówiłem się z nią na dziewiątą
Zimny drań
Nie kochać  w taką noc

wystąpią: Zespół Impressja złożony ze znakomitych małopolskich artystów, absolwentów Akademii Muzycznej w Krakowie, mających bogaty dorobek artystyczny.

Katarzyna Guran – wokal
Rafał Kuźma – wokal
Paweł Łukasik – altówka
Artur Łukasik – kontrabas
Joanna Łukasik – fortepian

Katarzyna Guran – Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie, solistka Filharmonii Krakowskiej posiadająca w swoim dorobku regularne koncerty solowe i kameralne w Polsce i za granicą. Jest zapraszana do prestiżowych projektów artystycznych organizowanych przez Filharmonię Krakowską, Operę Krakowską, Filharmonię Podkarpacką, NOSPR w Katowicach i innych.

Rafał Kuźma – baryton, Absolwent akademii Muzycznej w Krakowie oraz Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Posiada w swoim dorobku wiele koncertów jako solista oraz głównych ról w spektaklach operowych realizowanych przez Operę Krakowską oraz Operę w Bydgoszczy.

Zespół Impressja – Grupa artystów skupionych wokół działań na rzecz upowszechniania elegancji w sztuce muzycznej w przestrzeniach muzyki klasycznej, swingu oraz jazzu. Zespół skupia wybitnych artystów instrumentalistów oraz wokalistów i śpiewaków klasycznych z całej Polski i działa nieprzerwanie od ponad 20 lat.

PROJEKT REALIZOWANY PRZY WSPARCIU FINANSOWYM WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

Wydarzenie przygotowane w ramach projektu „Małopolski kalejdoskop kultury”. Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego! ❤
Patronat honorowy Józef Gawron – Wicemarszałek Województwa Małopolskiego
Patronat medialny nad projektem: RDN Małopolska, Niezależny Serwis Informacyjny KADR, Informator Brzeski
Partnerzy projektu: Muzeum Ziemi Tarnowskiej, Rada Osiedla Starówka w Tarnowie , Ośrodek Spotkania Kultur w Dąbrowie Tarnowskiej.
Partnerem wydarzenia jest Wydział Kultury Urzędu Miasta Tarnowa! ❤
Małopolska

Similar Posts